Yeni Çıkan Kitaplar

Yeni Çıkan Kitaplar – Nisan 2018

Mart aynı bitirmek üzereyiz ki raflar şimdiden yeni kitaplarına kavuşmaya başladı. Nisan ayı için yayınevlerinin geneli hazırlıklarını tamamladı bile. Değerli okuyucular, yeni kitap listelerinizi oluşturmanızda öneri seçkimize göz atmayı unutmayın! Keyifli okumalar dileriz…

Bakü Defteri

Bakü Defteri

Bahar Aslan
Can Yayınları

Bahar Aslan’ın yeni kitabı Bakü Defteri, yine sınırları aşan, umutlarının, özlemlerinin, düşlerinin peşinden farklı coğrafyalara giden, savrulan insanların öykülerini anlatıyor. Dünyamızın bugün yaşadığı göç dalgalarının, yurt arayışının içimizde nelere dokunduğunu son derece duru bir Türkçeyle aktarıyor Bahar Aslan.

Büyük Timurlenk 1-2

Büyük Timurlenk 1-2

Christopher Marlowe
Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

Christopher Marlowe (1564-1593), en dikkat çekici eserlerinden biri olan Büyük Timurlenk’te Marlowe dramayı aşar ve epiğin kapılarına dayanır. Okurları yazarın tarihî gerçekler ile hayal gücünü birleştirerek yarattığı, derinliğiyle baş döndüren Timur karakteri eşliğinde, tutkuyla örülmüş iktidar ağlarında dolaşmaya davet ediyoruz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18Sonraki sayfa

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba Size daha fazla kaliteli içerik sunabilmek için sitemize reklam engelleyiciyi kapatarak destek olabilirsiniz. Teşekkür ederiz :)