Yeni Çıkan Kitaplar – Mart 2019

Olumsuz Bir Dünyada Olumlu Çocuklar Yetiştirmek

Yazar: Zig Ziglar
Yayınevi: Profil Yayıncılık

Arka kapak: Böylesine olumsuz bir dünyada yaşarken, uyuşturuculardan, alkolden, sigaradan, suçtan, tembellikten ve kötülüklerden arınmış, faziletli, olumlu çocuklar yetiştirmek kolay değildir fakat uzun vadede, sağlam bir sabır ve sebat ile doğru yöntemler uygulanırsa, olumsuz çocuklar yetiştirmekten daha basittir.

Ayrıntılar için tıklayın.


 

Metal Fırtına

Hakikat Muhafızları – Metal Fırtına 8

Yazar: Burak Turna
Yayınevi: Profil Yayıncılık

Arka kapak: Metal Fırtına serisinin en sıra dışı kitabı “Metal Fırtına 8: Hakikat Muhafızları”, seride yeni bir zirve noktasını oluşturuyor…

Ayrıntılar için tıklayın.


 

Özgürlük Savaşçıları

Özgürlük Savaşçıları

Yazar: Marcus Ferrar
Yayınevi: Profil Yayıncılık

Arka kapak: Marcus Ferrar’ın Özgürlük Savaşçıları’nda anlattığı bu mücadeleler, Yunanistan kıyılarından başlayıp Avrupa, Amerika, Afrika ve Asya’yla devam ederek Ukrayna’nın derinliklerinde sona erip geleceğe doğru ilerliyor.

Ayıntılar için tıklayın.


 

Yeryüzüne mektuplar

Yeryüzüne Mektuplar

Yazar: Barış Tut
Yayınevi: Profil Yayıncılık

Arka kapak: Gün ışığına çıkıp okurun bilincine ulaşacağı zamanı çeyrek yüzyıl boyunca bilgelikle beklemiş bir metin Yeryüzüne Mektuplar.
Okurun bilincine, görüş açısına göre kendini açan bir anlatı. Kimisi için bir edebiyat metni, kimisi için bir içsel yolculuk serüveni, kimisi için varoluşun gizemlerini sunan bir anahtar, kimisi içinse evrenler ötesinden süzülen sözler toplamı

Ayrıntılar için tıklayın.


 

Kitaplık

Kitaplık

Yazar: Lydia Pyne
Yayınevi: İthaki Yayınları

Arka kapak: Yalnızca kitap kültürüne ve tarihine merak salan tutkunların değil, kitap okuyan herkesin sayfalarını ilgiyle karıştıracağı, kitapla kurduğu ilişkiyi düşünmek için faydalanabileceği bir çalışma bu. Kitaplık’ı okuduktan sonra onları sakladığınız yerlere, yani kitaplıklara farklı bir gözle bakacaksınız.

Ayrıntılar için tıklayın.


 

Mavinin Küçük Vedası

Mavinin Küçük Vedası

Yazar: Zeynep Sey
Yayınevi: Ephesus Yayınları

Arka kapak: Kurtulmak için kendi yaralarımı sarmaya çalıştığımın, kaybolmuş ruhumu bulabilmek için kendi iç savaşımı verdiğimin, attığım her yeni adımın beni daha da güçlü kıldığını bildiğimin ve umudun var olduğunu her geçen gün çok daha iyi anladığımın hikâyesi bu. Benim hikayem.

Ayrıntılar için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir