Yeni Çıkan Kitaplar

Tarık Tufan’ın yeni kitabı: Düşerken

Tarık Tufan’ın yeni romanı “Düşerken” çıkıyor…

“Bir sabah kimselere bir şey söylemeden, göç vaktini kaçırmış, suskun, yorgun ve kederli bir kırlangıç gibi alıp başını uzaklaştı. Biraz daha bekleseydi kanatlarında o dermanı bulamayacaktı. Umut niyetine sırtında taşıdığı bir çift kanat, zaman geçtikçe zayıflayacak, gitgide çürüyecek ve ruhunu zehirleyen bir belaya dönüşecekti.”

Düşerken, başka dünyalardan bir kadınla bir erkeğin zamansız karşılaşmasını ve giderek karmaşıklaşan yol hikâyesini anlatıyor.

“Nereye?” diye düşünmeden gitmek isteyenlerin varabilecekleri tek yer geçmişleridir.

Tarık Tufan’ın çok katmanlı kurgusu ve ustalıklı anlatımıyla gün yüzüne çıkan Düşerken, uyumsuzluğun, arayışın, kapanmamış yaraların ve bir dizi keskin hesaplaşmanın romanı…
Düşerken - Tarık Tufan
Düşerken
Tarık Tufan
Profil Kitap
304 sayfa, 2018

Etiketler

Bir Yorum

  1. Kitabı uzun zamandir okumayı düşünüyordum sonunda en yakin kitapcidan temin ettiğim bu kitaba dün başladim Henüz 120. Sayfasinda bulunduğum bu kitap Tarik Tufanla birlikte acılarına dokunduğum bu insanlarin bir yerlede var oldugunu hissettiriyor.Kitap farkli bakiş açılarinin kullanilmis olmasi ve geriye dònüş tekniğiyle durağanliliğindan siyrilmasi güzeldi.Yazrdan hayal meyal deki gibi birsn beklentisi içinde olmam da benim ayıbım sanirim.Gelecek sonunun en iyi son olacagindan şuphem yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba Size daha fazla kaliteli içerik sunabilmek için sitemize reklam engelleyiciyi kapatarak destek olabilirsiniz. Teşekkür ederiz :)