Sinemalarda Bu Hafta – 3 Kasım 2017

Sinema salonlarında bu hafta 3’ü yerli 6 film vizyona giriyor.

Ketenpere


Senaryosu Şafak Sezer’e ait olan komedi türündeki film, bir cast şirketinde çalışan “Kalender”in başından geçenleri konu ediniyor.


Dünyanın En Güzel Kokusu 2


Devam filminin ikinci bölümü, aşk yaşadığı Derya’nın ölümüyle başa çıkmaya çalışan Hakan’ın hikayesi etrafında dönüyor.


Oha Diyorum


Filmde arkadaşlarımız, Fırat’ın arabasını çalan hırsızların peşine düşüyor. Arabada Fırat’ın kızı Pera’nın doğduğundan bu yana çekilmiş tüm fotoğraflarının ve videolarının olduğu, başka kopyası bulunmayan bir hard disk vardır. Melih, Fırat ve Alper bu hard diski alabilmek için yola çıkınca kendilerini hem komik hem de aksiyon dolu bir maceranın içinde buluyorlar.


Testere / Jigsaw Efsanesi


Ünlü korku serisi “Testere”nin yeni filmi Jigsaw, öldüğü bilinen ve sıra dışı cinayetleriyle tanınan John Kramer’in işlediklerine benzer cinayetlerin işlenmesiyle gelişen olayları konu ediniyor.


Kare / The Square


Force Majeure” filmiyle çıkış yapan İsveçli yönetmen Ruben Östlund’un Cannes’da Altın Palmiye ödülü kazanan yeni filmi “The Square”, bir enstalasyon etrafında gelişen olaylara odaklanıyor.


Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk


Oscar Onur Ödülü” sahibi Satyajit Ray’in yazdığı bir çocuk bilim serisinden uyarlanan haftanın animasyon filmi “Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk”, 9 yaşındaki Mo ve 12 yaşındaki Melody’nin maceralarını konu ediniyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.