Sinemalarda Bu Hafta – 24 Kasım 2017

Sinema salonlarında bu hafta 3’ü yerli 5 film vizyona girecek. Stephen Chbosky’nin yönetmenliğini yaptığı; Julia Roberts, Jacob Tremblay, Owen Wilson, Mandy Patinkin, Steve Bacic, Izabela Vidovic ve Daveed Diggs’in başrollerinde yer aldığı “Mucize” izleyici ile buluşacak.

Wonder / Mucize


New York Times’ın çok satan kitabına dayanan film, beşinci sınıfa başlayan, yüz farklılıkları olan ve ilk kez normal bir okula giden August Pullman’ın hikayesini anlatıyor.


Ayı Paddington 2


Dünya çapında mükemmel başarıyı yakalayan aile filmi Paddington, 2 numarasıyla geri dönüyor! Paddington teyzesi Lucy’nin 100’üncü yaş günü için mükemmel bir hediye arayışına girer. Bir antika dükkanında istisnai bir animasyon kitabına denk gelen kahramanımız bu kitabı teyzesine hediye alabilmek için türlü oyunlar çevirir. Kitap birden yok olur ve Paddington kitabı çalan hırsızı bulabilmek için elinden gelenin fazlasını yapar.


Kardeşim Benim 2


Burak Özçivit ile Murat Boz’un yeniden bir araya geldiği “Kardeşim Benim 2”, babalarının bıraktığı vasiyet vesilesiyle uzun yıllar sonra bir araya gelen iki kardeşin yeni maceraları etrafında dönüyor.


Buğday


Genetik araştırmalar ve iklim değişikliği nedeniyle bitki ve hayvan türlerinin soyunun tükenmeye yüz tuttuğu, dünyanın korunaklı şehirler ve ölü topraklar olarak ikiye ayrıldığı bir dönemi ele alan Buğday, bir distopya örneğini tüm özellikleriyle ve derinlemesine yansıtacak olmasıyla da ön plana çıkıyor.


Morg


Zuhal evlilik dışı bir ilişkiden hamile kalmıştır. Bu durumu sadece annesi bilmektedir ve babası Emin’den saklamaktadır. Fakat bir gün işten eve erken gelen Emin, kızı ile eşinin konuşmalarını duyar ve Zuhal’in hamile olduğunu öğrenir. Duydukları karşısında cinnet geçiren Emin, karısını ve hamile olan kızını bıçaklayarak öldürür. Emin, cesetlerden kurtulmaya çalışır ve gizlice bir ormana gömer. Fakat Zehra’nın ruhu evde yaşamaya devam eder. Zehra’nın ruhu yaşanan tüm olayların intikamını alacaktır. Aynı zamanda morgda ve hastanede olanlar, psikiyatrist Banu, Emin ve Cengiz’e korku dolu anlar yaşatacaktır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir