KitapKitap Listeleri

Psikoloji / Psikiyatri Bilimi Meraklısına Tavsiye Edilecek Kitaplar

Psikoloji bilimsel bir alan olsa da bizim gibi okumayı sevenler için de ilgi çekici bir türdür. Bu sebeple merak edenler ve insanın iç dünyasını anlamak isteyenler için yararlı olacağını düşündüğümüz kitaplardan sizler için bir psikoloji seçkisi hazırladık. Hadi kendimize biraz psikanaliz yapalım:

Kozmik Kahkaha

Kozmik Kahkaha

Vamık D. Volkan
Okuyanus Yayınları

Jane adlı psikolojik sorunları olan bir genç kızın bunalımlarını, depresif davranışlarını, ani duygu değişimlerini, halüsinasyonlarını psikanalatik yöntemlerle çözen bir psikiyatrist. Nobel ödülüne aday gösterilen dünyanın en ünlü bir psikologları arasında gösterilen Volkan’ın eserleri başucu kitapları arasındadır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18Sonraki sayfa
Etiketler

Cem Akar

Okumak, bence sürekli bir eylemlilik ve emeğin en değerli hallerinden biridir. Okumanın somut hali yazmanın, gerekliliğine inandığımdan yazmayı görev bilirim. Kalemimiz adalete, emeğe, barışa, dostluğa, vatana yakışır ve tarafı belli olmalıdır. Öğrencilerine bilgiyi keşfettiren bir öğretmenim.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba Size daha fazla kaliteli içerik sunabilmek için sitemize reklam engelleyiciyi kapatarak destek olabilirsiniz. Teşekkür ederiz :)