Merhaba!

Değerli dostlar, Kitapcafe.com, 2010 yılından beri sizlerle kah kitapların dünyasında kah filmlerin dünyasında gezintilere çıktı. Sayısız kitap tanıtımı, müzik, film ve etkinlik haberleriyle kültür sanat gündeminin nabzını tuttu. Umudumuz bu sanal yolculuğumuzu daha uzun yıllar sizlerle birlikte sürdürebilmek.

Kitapcafe.com ekibi yepyeni bir oluşumla yayın hayatına yeni bir renk katarak yolculuğuna devam ediyor: Kitapcafe Çocuk.

Kitapcafe Çocuk’ta neler mi var? Neler yok ki; en başta şunu belirtelim ki bizler, ebeveynler için çocuklarına sunabilecekleri bir “kültür sanat rehberi olma” gayesiyle yola çıktık.

Çocuklar için yazılan her şeyin “iyi olmadığı” bilinciyle yola çıktık.

Çocuk Edebiyatının ne kadar önemli olduğuna dair bilinç ve inancımızla yola çıktık.

Çocukları fast food beslenmeden korumaya önem verdiğimiz kadar fast food kitaplardan da korumamız gerektiği bilinciyle yola çıktık.

Sadece okuduklarının değil seyrettiklerinin de son derece önem arz ettiği, hatta belki de daha önemli olduğu bilinciyle yola çıktık.

Bizler yüreklerimizin çocuk kalan tarafıyla buradayız, sizleri de burada görmekten mutluluk duyacağız.

Bu arada öneri, eleştiri ve tekliflerinize daima açık olduğumuzu bilmenizi isteriz. Sizlerin ilgi ve alakalarıyla güzelleşip gelişeceğimize inanıyoruz.

Paylaşımlarımızın sizlere, unuttuğunuz o çocuk yüreğinizin hala sizin içinizde bir yerlerde olduğunu hatırlatması dileklerimizle hepinize, yeniden: MERHABA!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir