Kitaplar İyidir, Bazı Kitaplarsa Daha Değerlidir: Bookstagram Önerileri

@anne.okur Sibel Önerileri

Acıdan Mutluluğa Kalbin Yolu

Acıdan Mutluluğa Kalbin Yolu
Prem Baba

Prem Baba, bu kitapta psikoloji bilimini vedoğunun bilgeliğini birleştirdiği “Kalbin Yolu” adını verdiğiyaklaşımla insanı sınırlayan psikolojik kalıpları, içindeki çocuğu tanımayı sağlayarakkişide acıya neden olan olumsuzlukların meditasyon, dua ve birçok şeyle iyileştirilmesini anlatmakta.

Bilgelik Tohumları

Bilgelik Tohumları
Osho

Ölümsüzlük ölümde gizlidir ve ölüm yaşamdır; tıpkı toprağın içinde çiçeklerin olması gibi. Fakat toprağın potansiyeli, tohumun yokluğunda asla gerçekleşemez. Tohumlar açıkça gösterilmemiş olanı açıkça gösterir ve belirtilmemiş olana ifade verir. Her neyim varsa, her neysem, ilahi bilincin tohumları gibi vermek istiyorum. Bilgi ile neye erişilirse -bilmek- aşk onu bolca paylaşır. Bilmekte kişi Tanrı’yı bilir; aşkta kişi Tanrı olur. Bilgi ruhsal disiplindir, aşk tamamlanmaktır.

Düşüncenin İyileştirici Gücü

Düşüncenin İyileştirici Gücü
Louise L. Hay

Louise Hay sizi düşündüğünüz ve inandığınız şeylerin gücünü keşfedeceğiniz ve tek bir düşünceyle yaşam tarzınızı değiştirebileceğiniz harika bir yolculuğa çıkarıyor.
Yazar sizlerle sırlarını, deneyimlerini ve eşsiz bilgeliğini paylaşıyor. Düşünce dinamiklerinizin neler olduğunu öğrendikten sonra hayatınızdaki tüm olumsuzları ortadan kaldıracak ve net bir eylem planıyla harekete geçmek isteyeceksiniz.

Var Olmanın Gücü

Var Olmanın Gücü
Eckhart Tolle

Var Olmanın Gücü’nde, Tolle ego temelli bilincin dinamiklerini açıklayarak anlaşılır ve uygulanabilir ifadelerle kişiyi bu yeni duruma uyumlu hale getiriyor Kişinin kendini tanıması, anlaması, kabulü konusunda yollar açarken aynı zamanda da evrendeki gücünü, enerjisini fark etmesini sağlayıyor.

Başarının 7 Spritüel Yasası

Başarının 7 Spritüel Yasası
Deepak Chopra

Doğanın, beş duyumuzla farkında olduğumuz varlığında olduğu gibihayatın alanında da aynı farkındalığı oluşturmak için bu kitap size yaşama ilişkin 7 spiritüel yasayı sunuyor. Bu yasaların uygulanmasıyla elde edeceğiniz kazanç ise Başarı.

One thought on “Kitaplar İyidir, Bazı Kitaplarsa Daha Değerlidir: Bookstagram Önerileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir