Kitap Listeleri

İlişkinizi Bitirme Kararını Vermeden Önce Okumanız Gereken Kitaplar

İlişkiler başlangıçta eğlenceli, çılgın, romantik iken zamanla sinir bozucu, çaresiz ve içinden çıkılmaz hale gelebilir. Çoğumuz bir ilişkide niçin mutluluk duyduğumuzu analiz etmek için düşünmeyiz; ne zaman ki bir sorun olur o zaman sorgulamaya, çözüm arayışı içinde olmaya başlarız. Eğer bir ayrılığın eşiğinde iseniz ilişkiyi bitirmenin gerçekten uygun olup olmadığı hakkında daha iyi bir karar vermenize yardımcı olacak 4 kitaptan oluşan bu seçkiyi okumanızı öneriyoruz:

Sona Erdirilemeyecek Kadar İyi , Sürdürülemeyecek Kadar Kötü

Sona Erdirilemeyecek Kadar İyi , Sürdürülemeyecek Kadar Kötü

Mira Kirshenbaum
HYB Yayınları

Mira Kirshenbaum tarafından yazılan kitap, okuyucunun ilişki ve evlilikle ilgili problemlerinin köküne ulaşmasına yardımcı olmak için 36 soru ve kendi kendine analiz tekniklerini içermektedir. Kirshenbaum’un kitabından yola çıkarak acele kararlar verip uygulamayın. İlişkinizi analiz ettikten sonra sorunları değerlendirmeli, bir terapist bakış açısıyla cevapları bulmalı ve kendinize uygun çözüm yolları bulmalısınız. Okuduktan sonra hala kafanız karışık olsa bile, en azından durumunuz hakkında yaşadıklarınızın normal olduğunu hissedersiniz ve problemlerin her ilişkide meydana geldiğini anlarsınız.

1 2 3 4Sonraki sayfa
Etiketler

Dilek Özcan

"Okudukça büyüdüğüme, paylaştıkça çoğaldığıma inanıyorum. Bu yüzden de okuduklarımı yazmak büyük keyif veriyor. Her okuyan bir diğerine kılavuzdur, aslında. Umarım, Kitapcafe'de faydalı bir kılavuz olurum."

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba Size daha fazla kaliteli içerik sunabilmek için sitemize reklam engelleyiciyi kapatarak destek olabilirsiniz. Teşekkür ederiz :)