‘Güzelliğin Pozitif Hali’ Seran Göçer imzasıyla raflarda!

nlü doktor Seran Göçer, saç dökülmesinden kilo dengelemeye, doğru beslenmeden modern zaman hastalıklarından korunmaya kadar tüm kritik tüm konular Pozitif Güzellik’te anlaşılır ve akıcı bir dille anlatılıyor. Dr. Seran Göçer’in kaleminden Pozitif Güzellik, profesyonel bir el kitabı, akıcı bir günlük, bilgilendirici bir kaynak kitap. Dahası Dr. Seran Göçer birçok protokolünü ilk kez Pozitif Güzellik’te paylaşıyor! Profil Kitap etiketiyle raflarda yer alan Pozitif Güzellik yeni sezonun göze çarpan kitaplarından.

ARKA KAPAK:

Genç, güzel, taze bir görünüm arzusu, insanlık tarihi kadar eski.
Hepimiz daha iyi görünmek, ışıldamak, zamanın yıkıcı etkilerinden korunmak istiyoruz.
Medikal estetik, beklentilerimizi karşılama noktasında müthiş bir noktaya geldi.
Artık bilim güzelliğin hizmetinde, mutluluğun izinde, doğallığın peşinde.
Bu noktada ünlü doktor Seran Göçer, yıllar içinde biriktirdiği başarı ve deneyimlerinden yola çıkarak bize tam ihtiyacımız olanı anlatıyor: Bedenimizin güzelliğini ruhumuzun iyiliğiyle birleştirmenin yollarını!

Pozitif Güzellik’te hem farklı tekniklerle ilgili bilgi sahibi olacak, hem yanlış bilinen doğrulara, doğru bilinen yanlışlara yanıtlar bulacak, saklı güzelliğimizi ortaya çıkarmayı öğreneceğiz. Protokoller, tarifler, uygulanabilir yöntemlerle güzellik çok yakınımızda.
Hazır olun: İçimizdeki ışık bedenimizi aydınlatacak, şimdi güzellik sırası bizde. Zaman Pozitif Güzellik zamanı!

Pozitif GüzellikKitaptan:
Genç, güzel ve taze bir görünüm isteği insanlık tarihi kadar eski. Binlerce yıl öncesinden günümüze ulaşan kayıtlar, antik Mısır’da süt ve bal banyolarının ne kadar revaçta olduğunu gösteriyor. Kadınlar ve erkekler binlerce yıldır daha genç ve diri bir görünüm için çeşitli denemeler yapıyor, doğanın mucizelerini keşfediyor.

Doğadan elde edilen malzemelerle yanaklarını renklendiren, dudaklarını boyayan kadınların, gözlerine kömürle sürme çeken erkeklerin hikâyelerini Eski Yunan’da, Roma’da, Ortadoğu efsanelerinde görüyoruz.

Yüzyıllar boyunca deneye yanıla öğrenilen bilgiler, tıp bilimiyle buluşuyor modern dünyada ve nihayetinde medikal estetik özellikle 80’lerin sonlarından itibaren tüm dünyada popülerleşiyor. Ülkemizde ise 90’lar değişim ve dönüşümün başlangıcı.

Daha güzel, daha genç, daha sağlıklı görünmek için günümüzde artık pek çok yöntem var.

Pozitif Güzellik
Dr. Seran Göçer
Profil Kitap
144 sayfa, 2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir