Bu sefer konu para değil. Bu sefer konu, aile.

Netflix’te yayınlandıktan sonra tüm dünyada geniş çaplı üne sahip olan ve Türkiye’de de ciddi bir izleyici kitlesi yakalayan İspanyol dizisi La Casa De Papel, üçüncü sezon ile 2019’da ekran karşısına gelecek.

Netflix’in büyük bir heyecanla beklenen dizisi La Casa De Papel 3. sezon yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanı, “Bu sefer konu para değil. Bu sefer konu aile” spotuyla yayınlandı.

Netflix Türkiye’nin Youtube kanalı üzerinden yayınlanan fragmanda La Casa De Papel’in 3. sezon bölümleriyle 19 Temmuz 2019 Cuma günü izleyicisi ile buluşacağı açıklandı.

Profesör olarak adlandırılan bir suç dehası, tarihin en büyük soygununu yapmayı planlar. Amacı İspanya Kraliyet Darphanesine girmektir. Bunun için de işlerinde uzman olan 8 suçludan oluşan bir ekip kurar. Ekip, 5 aylık bir eğitim sürecinden geçer ve bu sürede her ihtimali hesaba katarak soygunu kusursuz bir hale getirirler.

Artık her şey hazırdır. 8 kişi, rehineleri de yanlarına alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kitler fakat hiç hesaba katmadıkları olaylar gerçekleşir.

İşte heyecanla beklenen La Casa De Papel’in 3. sezon yeni bölüm fragmanı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.