Açıkhava konserlerinin ilk konuğu Teoman

Atlantis Yapım ve Kirli Kedi Organizasyon’un düzenlediği Açıkhava Konserleri, bu yıl 26 Haziran-15 Temmuz tarihleri arasında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek. Teoman, Kenan Doğulu, Bülent Ortaçgil, İsmail Hakkı Demircioğlu ve Erkan Oğur konserlerine ev sahipliği yapacak olan konser dizisi, yaz gecelerini müzikle dolduracak.

TEOMAN: Uzun zaman sahnelerden uzak kalan ünlü rock’çı Teoman, 26 Haziran’da Harbiye Açıkhava’da vereceği konserle hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Fiyatları 45 ile 134 lira arasında değişen biletler, Biletix’te satışa çıktı.

KENAN DOĞULU: Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, dillerden düşmeyen şarkıları ve sürpriz sahne şovlarıyla 3 Temmuz’da Açıkhava’da olacak. Konserin bilet fiyatları, 45-165 lira arasında.

USTA MÜZİSYENLER: 15 Temmuz akşamı ise usta müzisyenler Açıkhava’da bir araya gelecek. Bülent Ortaçgil’in İstanbullular’la buluşacağı konserde ona; perdesiz bağlamanın mucidi Erkan Oğur ve Türk halk müziğinin önemli isimlerinden İsmail Hakkı Demircioğlu eşlik edecek. Konserin biletleri, 40-90 lira arasında değişen fiyatlarla Biletix‘te.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir