2018’de hangi konserlerde olacağız?

Caz, pop, klasik, tango vb. birçok türde onlarca konser 2018’de müzikseverler kulaklarına ve ruhlarına inanılmaz bir müzik ziyafeti çekecekler. Biletlerin şimdiden tükenmeye başladığı konserlere bir göz atıp yerinizi şimdiden ayırtın. Nereye gitsem, diye düşünüyorsanız, sizler için hazırladığımız listeye bakabilirsiniz.

İstanbul Caz Festivali/ Loura Pergolizzi
31 Mart – 02 Nisan
Ankara, İstanbul

New York doğumlu, Rihanna, Cher, Backstreet Boys, Cher Lloyd gibi sanatçılar için hit şarkılar yazan LP, İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın, Pasion Turca işbirliğiyle düzenlediği özel iki konserle Ankara’da Congresium’da ve İstanbul’da ise Zorlu PSM’de hayranlarıyla buluşacak.


TangoArtı: Klasiklerden Piazzola’ya Tangolar
24 Ocak 2018 20:00

Sanatçılar, Meltem Anafarta Şendağ-Solist, Burak Şendağ- Bandoneon, Özge Erdem-Keman, Kaan Yüksel- Piyano, Onur Aymergen-Gitar, Altuğ Bayrak-Kontrabas olarak yer alacağı konser, tangoseverleri Ankara Mozarthaus Sanat ve Konser Evi’nde ağırlayacaklar.


Barok KOnserleri

Deniz Müzesi Barok Konserleri
21 Ocak – 2 Şubat
İstanbul

Barok dönemi müziğinin yer alacağı konserlerde “Deniz Müzesi“nin muhteşem akustiğinde müzikseverleri unutulmayacak anlar bekliyor.


Manga
29 Aralık – 09 Mart
Konya, Muğla, Balıkesir, Diyarbakır, Adana, Hatay, Şanlıurfa, Gaziantep, Edirne, Bilecik, Ankara, Eskişehir, Bursa

Rock Müziğinin sevilen grubu Manga, 2018’de yoğun bir konser maratonunda hayranlarıyla buluşacak, biletlerinizi şimdiden almayı unutmayın.


Ceza
22 Şubat 2018 20:00
İstanbul

Uzun yıllardır hiphop denince akla gelen ilk isimlerden olan CEZA, canlı orkestrasıyla birlikte, kendine özgü performansı ile IF Performance Hall Beşiktaş’ta sevenlerini mest edecek.


Zürih Oda Orkestrası

Zürih Oda Orkestrası
09 Ocak 2018 20:30
İstanbul

Deutsche Grammophon’un tek akordeon sanatçısı olan Fransız akordeon ve bandoneon virtüözü Richard Galliano ile 2012 ECHO Yükselen Yıldız Ödülü sahibi İspanyol keman sanatçısı Leticia Moreno, bir araya gelerek, İş Sanat’ta konsere geliyor.


Hurts
10 Şubat 2018 21:00
İstanbul

Eylül ayında yeni albümleri “Desire”ı yayınlanan ve e lektronik müziğe getirdikleri özgün yorumlarıyla dikkat çeken, İngiliz synthpop ikilisi Hurts, Türkiye’deki hayranlarıyla buluşmak için 10 Şubat’ta Zorlu PSM’de olacak.


 7. Blues Gitaristleri Gecesi
25 Ocak 2018 20.00
İstanbul

Türkiye’nin en yetenekli gitaristleri olan Akın Eldes, Alper Durmuş, Batu Mutlugil, Berk Arihan, Cem Çatık, Efe Ekşioğlu, Eray Arbak, Ergin Kandemir, Erkan Oğur, Evrencan Gündüz, Göksenin Tuncalı, Güray Oskay, Gürkan Özbek, Ozan Yuvarlak, Özgür Hazar, Süleyman Bağcıoğlu, Tanju Eren, Tarkan Mumkule, Uncle James, Volkan Başaran’ın yer alacağı konser Zorlu PSM Studio’da.


Cem Adrian
12 Ocak – 02 Mart
Bursa, Adana, Şanlıurfa, Gaziantep, İstanbul, Antalya, Kocaeli

Uzun yıllardır, besteleri, sözleri ve söylediği şarkılarla hatırı sayılır bir hayran kitlesi oluşturan Cem Adrian, 2018’de farklı şehirlerde ki konserleriyle müziğini dinletmeye geliyor.


Akbank Sanat Gitar Günleri
17-31 Ocak 2018
İstanbul

Akbank Sanat Gitar Günleri üç önemli gitarist olan iki Diaposon d’Or Ödülü sahibi Hopkinson Smith, Macar Gitarist Zsofia Boros ve efsane Japon gitarist Kazuhito Yamashita’nın kızı Kanahi Yamashita’nın yer aldığı konserleriyle müzikseverleri buluşturacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir