Çok Satan KitaplarKitapKitap Listeleri

2017 Yılının Çok Satan 40 Kitabı

2017 yılında da okuyucular bir dolu kitap aldılar ve okudular. 2017’nin çok satan kitaplarına bakıldığında bazı kitaplar her ay alt sıralarda da olsa istikrarla satılmış, bazıları ise belirli sürelerde ilk sıralarda kendini göstermiştir, taa ki yerine yenisi gelene kadar.

Satış sitelerini incelediğimizde gördük ki tüm zamanlarda klasik kabul ettiğimiz, Zweig, Saramago, Coelho, Marquez, Golding, Orwell gibi yazarlar önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da popülerliğini ve okuyucu için vazgeçilmezliklerini korumaktalar.
Türk edebiyatında Zülfü Livaneli her kitabıyla çok satanlarda istikrarlı olarak yer alırken, Hasan Ali Toptaş ve Ayşe Kulin de çok satan diğer yazarlarımızdır.

Listemizi oluştururken hem kendi sitemizin hem de on iki kitap satış sitelerinin (idefix, D&R, hepsiburada, Babil, BKM, Kitapyurdu, Oku Oku, Arkadaş, Eganba, İmge, Kabalcı, Pandora ) çok satan listelerini temel alarak ilk kırk kitabı listeledik.

Dileriz, 2018’de de her gününüz kitaplar ile dolu olsun.

Hayvanlardan Tanrılara-Sapiens Yuval Noah Harari

1- Hayvanlardan Tanrılara- Sapiens
Yuval Noah Harari
Kolektif Kitap


Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu

2- Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu
Stefan Zweig
Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları


3- Homo Deus: Yarının Kısa Bir Tarihi
Yuval Harari Noah
Kolektif Kitap


Huzursuzluk Zülfü Lİvaneli

4- Huzursuzluk
Zülfü Livaneli
Doğan Kitap

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Sonraki sayfa
Etiketler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba Size daha fazla kaliteli içerik sunabilmek için sitemize reklam engelleyiciyi kapatarak destek olabilirsiniz. Teşekkür ederiz :)