12. Çocuk Resim Müzayedesi

Hilton İstanbul Bosphorus’da yer alan ARP Gallery, 25 Şubat Pazar günü anlamlı bir Çocuk Resim Müzayedesi’ne ev sahipliği yapacak. Geleceğin koleksiyonerleri ve sanatçı adayı çocuklara resim sevgisini aşılamak, onların sanatla iç içe yaşamasını sağlamak amacıyla düzenlenecek müzayede, açık büfe kahvaltı ile başlayacak.

Hilton İstanbul Bosphorus’un lobi katında yer alan ARP Gallery, çocuk misafirlerin katılımıyla gerçekleşecek Çocuk Resim Müzayedesi ile aileleri ağırlıyor. Yerli ve yabancı ressamların çocuklar için hayata geçirdiği tablolar yine çocukların katılımıyla gerçekleşecek müzayedede sahiplerini bulacak.
Sanat bilincini ve resim sevgisini çocuklara erken yaşta kazandırmayı hedefleyen Çocuk Resim Müzayedesi’nde 52 tablo yer alacak. Çok özel eserlerin bir arada bulunacağı müzayedede resimler sembolik ücretlerle satışa çıkacak.

25 Şubat Pazar sabahı saat 11.00’de yapılacak açık büfe kahvaltısının da dahil olduğu Çocuk Resim Müzayedesi’ne katılım ücreti yetişkinler için 110 TL, çocuk misafirler için 55 TL olacak. 9-14 yaş arası çocuk misafirlerin renklendireceği, Hilton İstanbul Bosphorus’un ARP Gallery’sinde gerçekleşecek olan etkinlik çocuklara sanat aşkını keyifli bir deneyimle aşılayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.